Gondozónői munkakörben álláslehetőség, 12 órás munkavégzésben

Gondozónői munkakör betöltésére keresünk napi 12 órában, idősek ellátásában jártas, időseket szerető kollégák jelentkezését.

Feladatok

  • Idősek és környezetük teljeskörű ellátása. Etetés, fürdetés, gyógyszerelés, ruhájuk és környezetük tisztán tartása. Mobilizáció. Gondozási, megfigyelési lapok vezetése.
  • Rendszeres vérnyomás, pulzus, súly ellenőrzés! Kapcsolattartás hozzátartozókkal.

Elvárások

  • Szociális vagy egészségügyi végzettség előnyt jelent, de várunk minden olyan jelentkezőt aki szereti és elhivatottságot érez a szakma iránt.

Előnyök

  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Közalkalmazotti bértábla szerinti bér+útiköltség térítés+étkezés

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott