Munkairányító - Eger

SPIE Hungaria Kft.
Eger
2022. 11. 23.

A SPIE 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplője az európai energiaiparnak.

A SPIE Hungaria Kft. több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljeskörű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.

Most egri elephelyünkre is keresün MUNKAIRÁNYÍTÓ munkatársat.

Feladatok

  • Részt veszel elosztóhálózatok (0,4-35 kV), szabadvezeték és kábelhálózatok, transzformátorállomások, közvilágítási munkák kivitelezési és karbantartási feladatainak irányításában
  • Közreműködsz a napi munkavégzés zavartalan lebonyolításához szükséges anyagok, gépek, járművek rendelkezésre állásának megszervezésében
  • Rád bízzuk a műszaki dokumentációk előkészítését és összeállítását
  • Elvégezed a projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatokat, úgymint a munkák időbeni ütemezését, költségterveket, szerződések előkészítését, teljesítésigazolások beszerzését
  • Kapcsolatban állsz majd a beszállítóinkkal, alvállalkozóinkkal, meglévő és potenciális megrendelőinkkel
  • Szoros együttműködést építesz ki a többi szakterülettel

Elvárások

  • Legyen minimum villamosipari technikusi végzettséged (pl. erősáramú elektrotechnikus)
  • Használd magabiztosan a MS Office programjait
  • Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal és gépjármű vezetési rutinnal
  • Légy megbízható, precíz és nyitott az új ismeretek megszerzésére

  • Villamosmérnöki végzettséged van és villamos energetika szakon végeztél
  • Rendelkezel felelős műszaki vezetői jogosultsággal (MV-VI)
  • Szereztél már gyakorlatot áramszolgáltatónál kivitelezési vagy tervezési területen

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmet
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszonyt
  • Évi nettó 348.000 Ft béren kívüli juttatás kafetéria rendszerünk keretében (próbaidő után)
  • A bejárásod költségeit támogatjuk, amennyiben közigazgatási határon kívülről jársz be (törvényi keretek között)
  • Extraként a bruttó béred 5 %-ának megfelelő összeggel hozzájárulunk a leendő nyugdíjadhoz (önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás formájában, próbaidő után)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra
  • Stabil, multinacionális nagyvállalati hátteret
  • Szakmai fejlődésedet képzésekkel támogatjuk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott