Nyomdai grafikust\textilnyomó munkatársat keresünk Egerben

Kelemen Profi Kft.
Eger
2022. 10. 19.

Nyomdai grafikus\Textilnyomó munkatárs

munkakörbe csapattársat keresünk, Egerben több mint 20 éve működő munkaruházati és munkavédelmi szaküzletünk saját textilnyomó műhelyébe, teljes munkaidőben.

Feladatok

  • Ügyfeleink számára emblémák, feliratok, nyomatok tervezése
  • Látványtervek készítése
  • Nyomdai előkészítés
  • Nyomóforma készítés
  • Textilnyomás
  • Heti műhelybeosztás, munkaterv készítése
  • Dokumentáció készítés
  • Munkaeszközök, alapanyagok rendelése havi szinten
  • Rendelések kezelése

Elvárások

  • Vektorgrafikus program ismeret (első sorban Corel és/vagy Adobe Illustrator)
  • Adobe Photoshop vagy más fotókezelő program alapszintű ismerete (nem várjuk el hogy photoshop mágus legyél),
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • Nyomdaipari alapismeretek (nem feltétel, megtanítjuk),
  • Rugalmasság,
  • Precizitás,
  • Önálló munkavégzés

Ideális jelölt vagy, ha:

  • Vektorgrafikus programokban szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Jó a kommunikációs és problémamegoldó készséged
  • Szeretsz csapatban és önállóan dolgozni
  • Fontosnak tartod a folyamatos önfejlesztést
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása neked is fontos
  • Jó tervezői érzékkel rendelkezel (Kreativitás…)
  • Eredmény-orientált személyiség vagy
  • Szeretnél egy dinamikus, rutinos fiatalos csapat tagja lenni

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Fiatalos környezet
  • Motivált csapat, erős csapatszellem
  • Önálló feladatkör
  • Céges programok, rendezvények
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő
  • Dolgozói jutalmazási rendszer
  • A nap indításához mi biztosítjuk a megfelelő koffein mennyiséget számodra

Dolgoztál már hasonló területen, vagy teljesen kezdő vagy? Jelentkezz bátran, ha az alapok megvannak a többit megtanítjuk!

Várjuk a fényképes önéletrajzodat és rövid motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tárgyban: „Nyomdai grafikus” hivatkozással.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott