Termelésirányító / üzemvezető munkatársat keresünk Egerben

AMG-Fenster Kft.
Eger
2022. 10. 21.

 Ha szeretnél egy stabil, megbízható  cégnél dolgozni, ahol fiatalos csapat vár, akkor ne habozz, jelentkezz hozznk a meghirdetett pozícióra! Hisszük, hogy munkáddal hozzájárulsz vállalatunk fejlődéséhez.

Feladatok

  • a kb.30 fős gyártóegységen belüli termelés folyamatosságának biztosítása, irányítása, ellenőrzése, optimalizálása
  • a gyártási programok megvalósítása a határidők, a költséghatékonyság és a minőségi követelményeket szem előtt tartva
  • a termelési tervekhez igazodó létszámgazdálkodás megvalósítása
  • az általános üzemi rend biztosítása, a munkafegyelem- és biztosnág fenntartása, az elvát minőség biztosítása
  • termelési folyamatok fejlesztése
  • termelési prioritások meghatározása ,a termelési célok figyelembevételével

Elvárások

  • nyílászáró gyártásában szerzett több éves tapasztalat
  • magas szintű szervező és problémamegoldó képesség
  • vezető, irányítói tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • stratégiai szemléletmód
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • magabiztos, határozott fellépés, jó kommunikációs készség

Előnyök

  • nyílászáró gyártásában szerzett  tapasztalat
  • vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott