Termelési menedzser keresünk Egerben

Emerson Automation FCP Kft.

Menedzser

Munkavégzés helye: Eger

2022. 09. 18.

Az Emerson Automation Solutions tagjaként az AVENTICS a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája. Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több, mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére. Jelenleg az alábbi munkakörre keresünk új munkatársat:

Termelési menedzser

Munkavégzés helye: Eger

Feladatok

  • A rábízott terület szervezése, felügyelete, az összehangolt működtetés megszervezése
  • Minimál-készletes rendszer vagy Kanban-rendszer kialakítása/működtetése, támogatása a saját területén belül (saját gyártású alkatrészek, szerelt egységek)
  • Előrejelzések alapján gyártási kapacitás gazdálkodás
  • Minőségcélok elérésének és a vállalati minőségirányítási rendszernek való megfelelés biztosítása
  • Termelést akadályozó tényezők azonosítása, elhárításuk kezdeményezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a termelésütemezéssel és gyártástámogató területekkel
  • Terheléselemzések, létszám- és gépterhelések rendszeres vizsgálata
  • Belső projektek indítása, kezdeményezése

Elvárások

  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • Legalább 2 év gyártási területen szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki felsőfokú oklevél
  • Angol nyelv magabiztos használata írásban és szóban

Szükséges főbb kompetenciák:

  • Felelősségvállalás
  • Rugalmasság
  • Konfliktuskezelés
  • Vevőközpontúság

Előnyök

Fényképes önéletrajzot ide várunk:
3300 Eger, Bánki Donát u. 3.
A "Jelentkezem" gombra kattintva

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott