Bér és TB ügyintéző munkatársat keresünk egri irodánkba

Controll '96 Bt.
Eger
2022. 09. 05.

Egri bérszámfejtő irodába keresünk munkájára igényes, pályakezdő bér és TB ügyintézőt, teljes munkaidős munkavégzésre.

Feladatok

Bérszámfejtő:

  • Munkaviszony, tagi jogviszony, megbízási jogviszony ki-és bejelentésével kapcsolatos teendők ellátása
  • Teljeskörű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Bevallások, statisztikák, feladások időre való elkészítése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Kimutatások, adatszolgáltatások összeállítása az ügyfelek részére

TB ügyintéző:

  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyek üzemeltetése
  • Havi adatszolgáltatások elkészítése

Elvárások

  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség

  • Bérügyintéző és/vagy társadalombiztosítási ügyintéző szakképzettség megléte

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott