Senior könyvelő munkatársat keresünk, 8 órás munkakörbe

Asiafood Kft.
Verpelét
2022. 12. 04.

Az ASIAFOOD Kft. egy 150 főt foglalkoztató, tradicionális ázsiai ízvilágú fagyasztott készételek előállításával foglalkozó üzem Verpeléten. A francia anyacég az ázsiai élelmiszerek forgalmazásában 30 éve tölt be vezető szerepet Európában.

A Társaság fejlődése és integrált vállalatirányítási rendszer bevezetése okán a helyi adminisztrációs csapat bővítése vált szükségessé, ezért Verpeléti munkavégzéssel új pozícióként

SENIOR KÖNYVELŐ

munkatársat keresünk, 8 órás munkakörbe

Feladatok

  • a társaság teljeskörű könyvelése: asszisztencia által előkészített alapbizonylatok (számlák, bank/pénztár) kontírozása, feladása
  • számlázási feladatok (félautomatikus megoldás)
  • automatikus könyvelések/file-importok elvégzése és ellenőrzése
  • adóbevallások elkészítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • statisztikai adatszolgáltatás
  • intercompany egyeztetések elvégzése
  • havi, negyedéves zárások elvégzése, riportok készítése
  • éves zárás, beszámoló készítés, audit-koordináció
  • kommunikáció a helyi és a külföldi menedzsmenttel

Elvárások

  • felsőfokú (gazdasági, pénzügyi, számviteli) végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • stabil MS Office (különösen Excel) ismeret
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • terhelhetőség, flexibilitás

Előnyök

  • középfokú szintű beszélt angol és/vagy francia nyelvtudás
  • adótanácsadói képesítés
  • nemzetközi cégnél szerzett könyvelői tapasztalat
  • QAD rendszer felhasználói ismerete

Amit kínálunk

  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetés multinacionális vállalati környezetben
  • részben otthonról is végezhető munka
  • változatos feladatok, stabil munkahely
  • fejlődés, továbbképzés
  • vállalatirányítási rendszer bevezetésében való aktív részvétel lehetősége
  • pozíciónak megfelelő bérezés és juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzokat a bruttó fizetési igény megjelölésével e-mailben várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott