Recepciós és szobaasszonyi teendőket ellátó munkatársat keresünk Egerben

Egerben működő panzióba keresünk női kollégát,aki recepciós tevékenységet és szobaasszonyi teendőket is ellát.

Feladatok

  • Reggeliztetés
  • Vendégek regisztrálása, fogadása
  • Szobaasszonyok részére segítségnyújtás
  • Foglalási rendszer kezelése, fizettetés

Elvárások

  • Megbízható munkatársat keresünk, nem szükséges szakirányú végzettség.

  • Pozitív kisugárzás, vendégekhez való kedvesség, tisztaság szeretet és szorgalom.

Amit kínálunk

  • Családias hangulatú munkahely, rugalmas munkabeosztás, vendégcentrikus morál.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott