Konyhai kisegítő álláslehetőség Poroszlón

Er-Tank Kft.
Poroszló
2022. 07. 21.

Konyhalányt keresünk állandó munkavégzésre Poroszlón a Fűzfa Pihenőparkba.

Bejelentett alkalmazotti munkaviszony

Jelentkezést várjuk telefonon a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon, vagy az önéletrajzot e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • a konyha kövezetének felsöprése, felmosása, munkafelületek, falak, gépek, berendezések lemosása, szemetesedények kiürítése, kimosása, edények elmosogatása;
  • nyersanyagok és eszközök szállítása a munkaterületre, zöldségek megtisztítása, aprítása;
  • ételek tálalása, kiosztása, tányérok, edények, ételmaradékok összegyűjtése.

Elvárások

  • önálló munkavégzés
  • precizitás
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott