Lakatos állás Sirokba, fémipari végzettséggel rendelkezőknek

Tubex Mátra Kft.
Sirok
2023. 12. 07.

Szívesen dolgoznál egy nagy hagyománnyal és biztos háttérrel rendelkező, családias hangulatú cégnél?

A TUBEX Mátra Kft. 65 éves gyártási tapasztalattal rendelkező alumínium csomagolóeszköz előállító- és értékesítő vállalat. A cég európai szinten egyedülálló technológia alkalmazásával, 99,5%-os tisztaságú alumínium alapanyagok felhasználásával állít elő aeroszol palackokat és tubusokat.

Tapasztalattal rendelkező szakemberként, vagy éppen pályakezdő dolgozóként, nálunk megtalálhatod a helyed!

Feladatok

  • Alumínium csomagolóanyag gyártó automata gépsor beállítása, felügyelete.
  • Karbantartásokban való részvétel

Elvárások

  • Fémipari végzettség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljesítmény- és egyéni bónusz rendszer
  • Munkavállalói ajánlási program (100 000 Ft/ új dolgozó)
  • Túlóra lehetőség ( 100 % pótlék)
  • Ingyenes buszjárat több irányból
  • SZÉP kártya juttatás
  • Munkaruha biztosítása és mosatása
  • Snack, üdítő és kávé fogyasztás vállalati támogatással
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott