Minőségellenőr munka Sirokban

Tubex Mátra Kft.
Sirok
2022. 07. 12.

Szívesen dolgoznál egy nagy hagyománnyal és biztos háttérrel rendelkező, családias hangulatú cégnél?

A TUBEX Mátra Kft. 65 éves gyártási tapasztalattal rendelkező alumínium csomagolóeszköz előállító- és értékesítő vállalat. A cég európai szinten egyedülálló technológia alkalmazásával, 99,5%-os tisztaságú alumínium alapanyagok felhasználásával állít elő aeroszol palackokat és tubusokat.

Tapasztalattal rendelkező szakemberként, vagy éppen pályakezdő dolgozóként, nálunk megtalálhatod a helyed!

Feladatok

  • az előírások szerinti vizsgálatok és mérések elvégzése.
  • vizsgálati eredmények dokumentálása excell táblázatban
  • gyártott darabszámok dokumentálása számítógépen
  • késztermékek címkézése, nyilvántartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (excell)
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • műszaki rajz olvasás,
  • mérőeszközök ismerete és használata (tolómérő, mérőóra, stb)

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Teljesítmény arányos bónusz
  • Ingyenes buszjáratok több irányból
  • Éves cafetéria
  • Stabil vállalati háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott