Gyakornoki lehetőségek az Emerson egri gyárában

Az Emerson Automation Solutions tagjaként az AVENTICS a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája. Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére.

Gyakornoki lehetőségek az Emerson egri gyárában!

Elméletből már felkészültél? Szeretnél tapasztalatot szerezni a gyakorlatban is?

Műszaki, gyártási, gazdasági és logisztikai területre is várunk hallgatókat vagy olyan jelentkezőket, akik számukra új területen szeretnének gyakorlati tapasztalatot szerezni.

Feladatok

  • Termelési gyakornok
  • Fuvarszervező gyakornok
  • Termeléstervező gyakornok
  • Termékfejlesztési gyakornok

Elvárások

  • Már elsajátítottad a szakterülettel kapcsolatostárgyi tudást;
  • Kommunikációs szinten használod az angolnyelvet;
  • Rugalmas vagy és jó csapatjátékos;
  • Precízen és elkötelezetten tudsz dolgozni;
  • Legalább hetente 3-4 nap munkavégzést vagyteljes munkaidőt is van lehetőséged vállalni

Amit kínálunk

  • Nemzetközi hátteret, és bepillantást egy sikeres vállalat működésébe;
  • Támogatást szakmai osztályaink részéről;
  • Önálló, változatos feladatokat;
  • Rugalmas munkaidőt;
  • Gyakornoki munkaszerződést fizetéssel, és egyéb juttatásokkal;

Gyakornok lehetsz nálunk aktív és passzív hallgatói jogviszonnyal, illetve tanulmányaid befejezését követően is!

Fényképes önéletrajzot ide várunk:

  • Emerson Automation FCP Kft.
  • 3300 Eger, Bánki Donát u. 3.
  • A "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Szakmai gyakorlat

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott