Könyvelői és pénzügyi kontrolling feladatok ellátására munkatársat keresünk

Ostorosbor Zrt.
Ostoros
2022. 07. 08.

Az OSTOROSBOR Zrt. ostorosi telephelyére keresünk könyvelő és pénzügyi kontroller pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Bejövő számlák, bank kivonatok, pénztár számlák, tárgyi eszközök (beruházások, aktiválások), főkönyvi vegyes tételek könyvelése;
  • Adóbevallások készítése;
  • Havi egyeztetési feladatok ellátása;
  • Részvétel a havi és éves zárásokban;
  • Társvállalatokkal kapcsolatos elszámolások / egyeztetések;
  • Pályázati elszámolásokhoz adatszolgáltatás;
  • Költség riportok készítése;
  • Pénzügyi és számviteli folyamatokban operatív részvétel;
  • Rendszeres és eseti adatszolgáltatások elkészítésében aktív részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügy-számviteli közgazdász vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Pályakezdők is jelentkezhetnek;
  • Windows Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel);
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés;
  • Csapatmunkára való képesség;
  • Logikus, analitikus gondolkodásmód.

  • Könyvelési/kontrolling/adózási területen szerzett tapasztalat – adó- és számviteli jogszabályok ismerete;

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés;
  • Év végi jutalom;
  • Munkába járás támogatása;
  • Laptop;
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség egy jó csapat tagjaként;
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Alkalmanként home office lehetőség

Fényképes szakmai önéletrajzot 2022.11.11-ig bérigény és lehetséges kezdő dátum megadásával kérjük elküldeni.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott