Bővülő csapatunkba felszolgáló munkatársat keresünk

A Nap-völgy Borászat és Élménybirtok Eger ékszeresdoboza, amely egy új színfoltot teremt a régió vendéglátásában. Küldetésünk, hogy egy olyan helynek adjunk otthont, ami nemcsak azért különleges, mert a magas minőség a működésünk kompromisszumok nélküli alappillére, hanem azért is, mert a vendégeket a legkiválóbb kiszolgálásban részesítjük az ittlétük során.

Munkavégzés helye:
3300 Eger, Szépasszony-völgy

Feladatok

  • Téged keresünk, ha szeretnél egy dinamikus és megbecsült pozícióban dolgozni, ahol szakmailag is fejlődhetsz.
  • Felszolgálóként legfőbb feladatod a többi kollégával együttműködve udvarias és kimagasló kiszolgálásban részesíteni a Borászat vendégeit.
  • Olyan munkatársat keresünk, aki csapatjátékos, könnyen megérteti magát a munkatársaival, szívesen beszélget a vendégekkel, és nem utolsó sorban szereti a borok világát.
  • Feladataid közé tartozik a terítéshez, felszolgáláshoz kapcsolódó felkészülés, az eszközök előkészítése, asztalok terítése és díszítése, a gépek üzembe helyezése.
  • Foglalkoznod kell a pénztárgép kezelésével, a számla kiállításával, valamint az ezekhez kapcsolódó elszámolással.

Elvárások

Szívesen dolgoznánk Veled együtt:

  • ha van legalább 2-3 éves tapasztalatod a felszolgálás területén;
  • ha az alaptermészeted őszinte, megbízható, vidám és nyitott;
  • ha fontos, hogy profin végezd a munkád és közben jól érezd magad;
  • ha társalgási szinten beszélsz angolul vagy németül;
  • ha jó kommunikációs készségeddel, figyelmességeddel és szeretetteljes munkáddal lenyűgözöd a vendégeket;
  • ha igényes vagy a külső megjelenésedre és a környezetedre.

Előnyök

  • A borok ismerete előnyt jelent, de nem szükséges.

Amit kínálunk

  • versenyképes, bejelentett kereset
  • egy szakmailag elismert csapat tagjaként magas színvonalon fejlesztheted magad a szakmádban
  • kiváló munkafeltételek igényes környezetben

Fényképpel ellátott önéletrajzodat e-mailben várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott