HR gyakornokot keresünk Egerben

Sanatmetal Kft.
Eger
2022. 06. 28.

A 100%-ban magyar tulajdonú, Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek,
traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre,
munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

HR gyakornok

Érdekel a HR területe és szeretsz emberekkel foglalkozni?

Szeretnél szakmai gyakorlati helyet találni vagy
gyakornoki munkát vállalni iskola mellett?

Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

Amik a feladataid lesznek nálunk:

  • Munkaidőadatok egyeztetése, munkaidőnyilvántartás rögzítése, ellenőrzése
  • HR csoport adminisztratív támogatása
  • Kiválasztási folyamat aktív támogatása
  • Interjúk szervezése, a jelentkezők kiértesítése
  • HR projekteken való részvétel
  • HR belső és küldő kommunikációban való részvétel

Elvárások

Amire szükséged lesz a munkavégzéshez:

  • Diákszövetkezeti regisztráció
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 15-20 óra vállalása
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office csomag felhasználói szintű ismerete
  • A HR terület iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • Fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Szükség esetén a szakmai gyakorlatot leigazolása cégünknél
  • Rugalmas munkaidőbeosztás az órarendhez igazítva

Munkavégzés helye: Eger

Jelentkezés módja: A jelentkezéshez várjuk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva a megpályázott pozíció megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott