Karbantartói álláslehetőség Demjénben

Demjén Község Önkormányzata

pályázatot hirdet

település karbantartói állás betöltésére.

Bővebb információ és jelentkezni lehet:

személyesen: Fodor Géza polgármester 3395 Demjén, Kossuth tér 1.

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

elektronikusan: a "Jelentkezem" gombra kattintva, a szakmai önéletrajz, motivációs levél, iskolai, valamint szakképzettséget igazoló okmányok fénymásolata bemutatásával.

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Jelentkezési határidő: 2022. június 10. (péntek) 12 óra

Feladatok

  • Demjén Község Önkormányzata közigazgatási területén az önkormányzati közterületek és középületek környezetének rendszeres takarítása, tisztántartása
  • A közterületi parkosított területek és kihelyezett virágok gondozása
  • Az önkormányzati tulajdonban levő épületek körüli fűnyírás, kaszálás
  • A Temető épületének és közterületének karbantartása
  • Vízelvezető árkok tisztítása, karbantartása
  • Az önkormányzati ingatlanok általános karbantartása, és azok helyiségeiben jelentkező javítási és karbantartási munkák elvégzése. A karbantartási munka kiterjed az épületben lévő bútorok, /székek, asztalok, szekrények, nyílászárók stb./ és egyéb berendezési és felszerelési tárgyak javítására. A karbantartási munka kiterjed még kisebb villanyszerelési, és vízszerelési munkálatokra is. Pl. égő, neon csere, kapcsolók, konnektorok felszerelése, vízvezeték meghibásodás elhárítása stb.
  • Anyagbeszerzői feladatok ellátása
  • Gondoskodik az önkormányzat tulajdonában levő gépjárművek és egyéb gépi eszközök karbantartásáról és javításáról
  • Rendszeresen gondoskodik az önkormányzati gépjármű vezetéséről.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

Az állás elbírálásánál előnyt jelent:

  • erőgépkezelői képesítés,
  • szakirányú végzettség valamely karbantartási feladat ellátásához.

Amit kínálunk

  • Az állás teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatási jogviszony.
  • Cafeteria

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott