Dohánybolti kisegítő,-eladó állás Egerben

Doktor Pipa Bt.
Eger
2024. 02. 01.

Egri dohányboltunkba keresünk Egerben lakó, bolti eladót / kisegítőt teljes munkaidőbe, két műszakos munkarendbe.

Megjegyzés: az év minden napján nyitva vagyunk, általában 5 és 22 óra között, a munkavégzés nyitvatartási időn belül, előre egyeztetett beosztás szerint.

Amennyiben szívesen dolgozna velünk, küldje el fényképes önéletrajzát e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hozza be személyesen a dohányboltba. A cím bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • értékesítés, árufeltöltés, áruátvétel, értékesítés, pakolás, takarítás,

Elvárások

  • Pontosság, megbízhatóság.

Előnyök

  • Dohánybolti tapasztalat, egri illetősség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott