Vagyonőri állás az egri Ipari Parkban

ATLAS-SECURITY Kft.
Eger
Nettó 230 000 Ft - 260 000 Ft / Hónap
2022. 05. 30.

Azonnali kezdéssel keresünk 1 fő vagyonőrt 24/48.-as munkarendű portás, járőr pozicióba, főállásban az Egri Ipari Parkba.

Az önéletrajzok elbírálása után,telefonos egyeztetés és személyes elbeszélgetés történik.

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérem hogy nyugdíjas vagyonőrök 1 fő beugrós pozicióba jelentkezzenek, napi, alkalmi bejelentéssel.

Feladatok

  • Az ipari területen két vállalat helyezkedik el.
  • A napi élet koordinálása,személy és gépjárművek ki és beléptetése,járőr feladatok végrehajtása valamint napközben díszpécser feladatok végrehajtása.
  • A vagyonőri szolgálatot mindig 2 fő látja el 24/48.-as munkarendben.

Elvárások

  • vagyonőri igazolvány megléte
  • különbözeti vizsga megléte
  • rugalmasság a szolgálat vezényléssel kapcsolatban
  • ápolt megjelenés
  • határozott, jó kommunikációs készség

Előnyök

  • probléma megoldó készség,kollegalitás megléte
  • hasonló munkakörben eltöltött időszak

Amit kínálunk

  • Hivatalos bejelentés,kulturált munkakörnyezet, ruházat és utazási költség térítés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott