Pénzügy / könyvelés / bérszámfejtés feladatra munkatársat keresünk Verpeléten

Vara-FÉG Kft.
Verpelét
Bruttó 500 Ft - 700 Ft / Hónap
2022. 05. 19.

A cég 30 éves múltra tekint vissza és örökíti tovább a 130 éves Fegyver és Gázkészülékgyár hírnevét. Egyedüli Magyar gázkazán gyártóként van jelen a hazai és nemzetközi piacokon. Folyamatos beruházó és szisztematikus K+F fejlesztő. 3600m2 fedett gyártócsarnok és 50 fő alkalmazotti létszám mellett is stabil fejlesztő és szisztematikus megvalósító. A tulajdonosi kör eltökélt célja a nagyvállalati kultúra és magas minőségű gyártási rendszer megteremtése, átvezetve a vállalatot a családi vállalkozásból egy erős közép és nagyvállalati miliőbe, ahol a minőség, mennyiség és határidő betartása folyamatos standard, melyet a bevezetés alatt álló minőségirányítási és vállalatirányítási rendszerek támogatnak. Munkavállalóink a betanított gépi operátoroktól egészen az okleveles senior fejlesztőmérnökökig bezárólag széles spektrumon mozog.

Feladatok

  • kapcsolattartás a NAV-val
  • teljes körű könyvelés, bérszámfejtés
  • kommunikáció partner cégekkel - pénügyi oldalon
  • bevallások elkészítése
  • mérlegek, beszámolók készítése
  • pénzügy és ezzel kapcsolatos adminisztráció
  • bejövő számlák szkennelése és a VIR-be való rögzítése
  • számlázás
  • utalás
  • tanácsadás

Elvárások

  • vállaltirányítási rendszer Finance (könyvelés-pénzügyi modul) elsajátítása, készség szintű ismerete - betanulási idő 2 hónap
  • számítógépes alapisnmeretek (Office csomag) készségszintű ismerete és kezelése
  • baki utalási felületek elsajátítása, ismerete
  • higadt, kiegynsúlyozott, stressztűrő, terhelhető, rugalmas, stb.

Előnyök

  • hosszú távú stabil és kiszámítható jövedelem
  • komplex fejlődési és karrier lehetőség
  • normális légkör

Amit kínálunk

  • 350.000.- Ft kezdő nettó fizetés - teljesítménytől függően nő (E.V. esetén egyéni elbírálás)
  • bejásárás támogatás
  • fejlődési perspektíva
  • IT teljes szupport

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott