Karbantartó - anyagmozgató állás Bélapátfalván

TEXAID Kft.
Bélapátfalva
2022. 06. 24.

A Texaid Kft. munkaerőt keres:

  • Karbantartó - Anyagmozgató munkakörbe / Jelentkezés bérigény megjelöléssel!

Feladatok

  • Targonca magabiztos kezelése
  • Alapanyag ellátás a gyártási területeken
  • Késztermékek kiszállítása a raktárba
  • Anyagmozgatás, rakodási folyamat végrehajtása
  • Beérkező szállítmányok átvétele, tehergépkocsik le/felpakolása
  • termelőüzemi gépek, berendezések elektromos karbantartási munkálatainak elvégzése
  • általános elektromos karbantartási feladatok elvégzése (épület, nem termelő eszközök, egyéb elektromos berendezések)

Elvárások

  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság
  • minimum 8 általános végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • egy műszakos munkarend  (állandó délelőtt)
  • munkábajárás támogatása (bérlet 100%-ban, 15 Ft/ km gépkocsi üzemanyag térítés)
  • béren kívüli juttatás (Szép kártya és Étkezési utalvány)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott