Minőségellenőr munkatársakat keresünk Füzesabonyban

Musashi Hungary Füzesabony Kft.

Minőségellenőr

Munkavégzés helye: Füzesabony

2022. 05. 23.

A Musashi Hungary Füzesabony Kft. egy japán tulajdonban lévő energikus, újításokra nyitott, fejlődő vállalkozás. Nagypontosságú forgácsolt széria alkatrészeket gyártunk CNC esztergagépeken és megmunkáló központokon. Gyártmányaink megtalálhatók az autó-, gép- és egyéb járműiparban.

Feladatok

  • Gyártás alatt lévő munkadarabok szúrópróbaszerű ellenőrzése
  • Végellenőrzés
  • Nem megfelelőség esetén a termelés leállítása
  • Beszerzett alkatrészek első-minta szintű ellenőrzése
  • Beszerzett alkatrészek szúrópróba ellenőrzése
  • Bérmérések elvégzése
  • A gyártás indításához szükséges minőségügyi dokumentumok és mérőeszközök biztosítása a munkaállomásokon

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minőségirányítási területen szerzett tapasztalat
  • Mérőszobai tapasztalat, Zeiss és Mahr mérőgépek használata
  • Autóipari Core technikák ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Cafeteria.
  • Bónusz.
  • Munkába járás támogatása.
  • Ingyenes munkaruházat és annak tisztíttatása.
  • Egyéb juttatások (dolgozói ajánlói bónusz, gyümölcs, kedvezményes ebéd, kedvezményes telefonflotta, törzsgárda jutalom).
  • Kreatív munkavégzési lehetőség, stabil vállalati háttér, szakmai fejlődési lehetőség, kedvező munkakörülmények
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott