Felsőtárkányban található tűzifatelepre keresünk munkavállalót

Keressük azt a jó fizikai erőnlétben lévő munkatársat, aki szivesen dolgozna évek óta folyamatosan üzemelő fatelepen.

Érdeklődhet a bejelentkezést követően látható telefonszámon, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Korszerű tűzifa feldolgozó gépek kezelési és karbantartási munkafolyamatok elsajátítása.
  • Hasító és daraboló gépek, valamint motorfűrész biztonságos használata.
  • Targoncával való anyagmozgatás.

Elvárások

  • A telephelyen található gépek használatának elsajátítása utáni önálló munkavégzés és karbantartás.
  • Munkaterület takarítása. Csapatba való beilleszkedés.

Előnyök

  • Megbízható, kitartó, jó fizikumú munkavállaló.
  • Fafeldolgozásban való tapasztalat.
  • Motorfűrész szakszerű használata.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkalehetőség, azonnali kezdéssel.
  • Hosszú távra biztosított, egész évben folyamatos munka hétfőtől - péntekig.
  • Munkába járási támogatás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott