Bérszámfejtői és könyvelői feladatok ellátására munkatársat keresünk

Ostorosbor Zrt.
Ostoros
2022. 04. 29.

Az OSTOROSBOR Zrt. ostorosi telephelyére keres tapasztalattal rendelkező bérszámfejtő-könyvelő munkatársat, teljes körű bérszámfejtési és könyvelési feladatok ellátására.

Feladatok

  •  bérszámfejtés;
  •  bejövő számlák, bank kivonatok, pénztár számlák, tárgyi eszközök (beruházások, aktiválások), főkönyvi vegyes tételek könyvelése;
  •  adóbevallások készítése;
  •  havi egyeztetési feladatok ellátása;
  •  részvétel a havi és éves zárásokban.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú vagy mérlegképes könyvelői végzettség, valamint bér- és Tb ügyintézői szakképesítés;
  • legalább 2 éves könyvelési/bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat – adó- és számviteli jogszabályok ismerete;
  • Windows Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel);
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés;
  • logikus, analitikus gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés;
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség egy jó csapat tagjaként;
  • szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • alkalmanként home office lehetőség

Fényképes szakmai önéletrajzot 2022. május 8-ig bérigény megjelöléssel kérjük elküldeni.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott