Közművelődési és turisztikai munkatársat keresünk Demjénben

Demjén Község Önkormányzata pályázatot hirdet közművelődési és turisztikai munkatárs munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:

határozatlan idejű munkaviszony.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Heves megye, 3395 Demjén, Petőfi Sándor u. 27.

Feladatok

Ellátandó feladatok:

  • A Demjéni Közösségi Színtér, a helyi könyvtári szolgáltató hely üzemeltetésében közreműködés.
  • Közművelődési, közösségi feladatok ellátása, szervezése, a településen élők társas kapcsolataihoz, művelődéséhez, szórakoztatásához megfelelő programok, rendezvények szervezése, a kulturális értékek közvetítése, a társadalmi, civil szervezetek számára közösségi tér biztosítása.
  • Az intézmény feladatkörébe tartozó, illetve az intézményi épület kihasználtságára irányuló programok szervezése.
  • Települési rendezvények szervezése.
  • Település turisztikai feladataiban, illetve turisztikai információs pont üzemeltetésében való részvétel.
  • Demjéni Hagyományok Háza üzemeltetésében közreműködés.

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Érettségi, illetve a 475/2020. Korm. rendelet 2. számú mellékletében jelölt releváns közművelődési szakképesítés (szakképesítés alól 1 éves felmentési idő adható),
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) és közösségi média ismeret

Előnyök

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Helyismeret
  • Meglévő szakirányú végzettség
  • Közművelődési területen és rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • A bérezés és az egyéb juttatások a felek megállapodása alapján történik.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott