Sales manager / hirdetésszervező pozícióba munkatársat keres egri cég

Egri cég
Eger
2022. 08. 11.

Egri cég sales manager / hirdetésszervező pozícióba munkatársat keres.

Várjuk a motivációs leveled és szakmai fényképes önéletrajzod, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Szolgáltatások értékesítése vállalkozói szegmensben
  • Online kapcsolat tartás meglévő ügyfelekkel angol és magyar nyelven
  • Új ügyfelek telefonon történő felkeresése, teljes körű tájékoztatása
  • Kapcsolatépítés új ügyfelekkel
  • Új piacok felkutatása és megszerzése, igényfelmérés
  • Versenytársak online megjelenéseinek folyamatos nyomon követése
  • Munkatársakkal folyamatos együttműködés a hatékonyság jegyében
  • Üzletfejlesztési javaslatok megfogalmazása a piaci visszajelzések alapján
  • Partnerlátogatások megszervezése
  • Vevői adatbázisok működtetése
  • Értékesítési promóciók kidolgozásában és megvalósításában közreműködés
  • Értékesítési stratégiák kialakítása és kivitelezése
  • Havi riportok, statisztikai jelentések elkészítése

Elvárások

  • Minimum 1-2 év szakmai tapasztalat értékesítés és marketing területen
  • Minimum középfokú végzettség
  • Proaktív, dinamikus, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Informatikai ismeretek: MS Office, Excel
  • Kitűnő kommunikáció és szervezőképesség
  • Proaktív szemlélet
  • Precíz munkavégzés
  • További elvárások: csapatszellem, kreatív és gyors gondolkodás
  • Referenciák
  • LinkedIn profil megléte előnyt jelent

Elvárt személyes kompetenciák:

  • Határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Fontos a talpraesettség, a fejlett kommunikáció és a jó meggyőző képesség
  • Nyitott, pozitív hozzáállás
  • Valóban szeress kapcsolatot létesíteni és beszélgetni emberekkel
  • Ügyfélközpontú, lelkes hozzáállás, átlagon felüli kapcsolatteremtő képesség
  • Strukturált gondolkodás

Miért éri meg, hogy csatlakozz hozzánk?

  • Modern és zajmentes munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Egy fiatalos és összetartó csapat tagja lehetsz
  • Szerteágazó tapasztalatot szerezhetsz
  • Minden problémát rugalmasan és együtt oldunk meg
  • Adunk a szavadra és ha jó az ötleted, megvalósítjuk
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező cégnél
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetést kínálunk, fix + jutalék
  • Betanulási idő után (6 hónap) otthonról is végezhető

Amennyiben munkapályázatod felkeltette érdeklődésünket 2 héten belül felkeresünk a megadott elérhetőségek egyikén.

Önéletrajz csatolása és bérigény megjelölése elengedhetetlen az érvényes pályázathoz.

Kizárólag tapasztalattal rendelkező hirdetésszervező kollégák jelentkezését várjuk, ezért kérjük a jelentkezésében nevezze meg milyen szakmai tapasztalatokkal és
referenciákkal rendelkezik.

Várjuk a jelentkezőket dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatunkba! Cégünk hosszú távú karrier utat kínál ambiciózus pályázóknak!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott