Óraadó pedagógusokat keresünk Egerben

Kirándulj Nálunk Kft.
Eger
Nettó 7 000 Ft / Óra
2022. 04. 08.

Kedves Pedagógusok!

Újonnan induló egri, alternatív edukációs stúdiónk keresi az elhivatott, óraadó Pedagógusait. Kiegészítő mellékállást kínálunk, amely munka és család mellett is könnyedén végezhető. Ha szívesen belevágna valami újba, de úgy érzi, hogy (még vagy már) ez nem Önnek való, ne aggódjon, minden segítséget és esetleges szakmai továbbképzést díjmentesen biztosítunk. Jelentkezzen bátran!

Fizetés: nettó 7.000 Ft/óra

Munkarend: 2 órás blokkokban, szombaton és vasárnap 8-14 óráig (igény esetén hétköznap délután).

Jelentkezés: Kérem küldjön egy pár soros, fényképes bemutatkozást a hirdetésben megadott email címre. Köszönjük!

Feladatok

  • kis létszámú foglalkozások szakszerű levezetése
  • alternatív oktatási anyagok összállítása (megadott témák és segédanyagok alapján)
  • gördülékeny, interaktív valamint érdeklődést felkeltő és fenntartó óramenet kialakítása
  • korosztálynak megfelelő előadásmód megválasztása
  • jelenléti ív vezetése

Elvárások

  • Hivatásszeretet

Előnyök

  • Nyitottság
  • Önbizalom
  • Motiváltság

Amit kínálunk

  • exkluzív, modern, letisztult de egyben otthonos és jól felszerelt környezet
  • kiváló légkör
  • fejlődési lehetőség
  • karrierépítés
  • csapatépítő tréningek
  • hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • nyugalom
  • biztonság
  • kiemelt honorárium

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott