Költségvetési ügyintézőt keresünk Egerben

Feladatok

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • Szerződések ellenőrzése, kötelezettségvállalások, bejövő számlák alaki, tartalmi ellenőrzése, rögzítése az integrált nyilvántartási rendszerbe;
  • Számlák érvényesítésre, utalványozásra előkészítése;
  • Kimenő számlákkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása;
  • Analitikus nyilvántartások vezetése;
  • Pályázati elszámolásokkal kapcsolatos feladatok;
  • Időszakos, illetve eseti jellegű jelentések és kimutatások késztése;

Elvárások

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Főiskola, felsőoktatásban szerzett gazdasági, pénzügyi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés

Jelentkezni lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postai úton: Eger MJV Polgármesteri Hivatal Gazdasági iroda Juhász Tamás irodavezető részére.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott