Villanyszerelő / karbantartó munkakör betöltésére munkatársat keresünk Egerben

Eszterházy Károly Katolikus Egyetem

pályázatot hirdet

Villanyszerelő / karbantartó

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős, határozott idejű munkaviszony.

A munkavégzés helye:

Az Egyetem egri székhelyén, és telephelyein, valamint eseti jelleggel az Egyetem jászberényi telephelyén.

Feladatok

A munkakörbe tartozó feladatok, elvárások:

  • Intézmény területén előforduló villanyszerelési és karbantartási munkák elvégzése.
  • Intézmény területén egyéb karbantartás, hibaelhárítás.
  • Füves terület karbantartása, szükség szerinti vágása.
  • Épületeken belül és épületek között bútorok, gépek, egyéb eszközök szállítása.
  • Eszterházy Károly Katolikus Egyetem rendezvényein, eszközök, berendezések, díszletek, szállítása, pakolása, mind az egyetemi helyszín és külső helyszín területén.

Elvárások

Pályázati feltételek, elvárt kompetenciák:

  • Villanyszerelő végzetség

Előnyök

Pályázati elbírálásánál előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjármű vezetői gyakorlat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz bérigény megjelöléssel.
  • Végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata.
  • Büntetlen előélet igazolása (három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány).
  • Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges mértékig történő kezeléséhez, valamint az arra jogosult bizottságok és testületek általi megismeréséhez - a vonatkozó jogszabályok és az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem szabályzatai szerint.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. április 22.

A pályázatok benyújtásának módja:

Kizárólag elektronikus úton HR Szolgáltatói Csoport részére, a "Jelentkezem" gombon keresztül.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázati elbeszélgetésre történő behívás előzetes kiválasztás alapján történik.

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető!

A pályázat elbírálásának határideje: 2022. április 30.

A pályázati kiírás további közzétételének helye:

https://karrierm.hu; www.egerallas.hu

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetemen történő foglalkoztatási jogviszonyra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény, a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény, valamint a lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény rendelkezései az irányadóak.

A határidőn túl, valamint a pályázati kiírásban szereplőtől eltérő módon beérkezett pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni. Valamennyi, érvényes, a jelen felhívásban feltüntetett formai és tartalmi feltételeknek hiánytalanul megfelelő, elektronikus úton határidőben érkezett pályázat az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem szabályzata szerint kerül elbírálásra. Az Egyetem kifejezetten fenntartja a jogot a pályázati kiírás visszavonására, illetve az eljárás eredménytelennek nyilvánítására.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott