Pultost / felszolgálót keresünk Szépasszonyvölgyben található pincészetünkbe

Pultost, felszolgálót keresünk Szépasszonyvölgyébe nyíló pincészetünkbe áprilisi kezdéssel.

Kiváltképp barátságos, vendégekkel türelmes kollégákat keresünk. Kifejezetten előny, de nem feltétel vendéglátói tapasztalat.

Olyan munkatársakat keresünk akik nagy munkabírással és rugalmasan végzik a munkájukat.

Feladatok

  • Elsősorban vendégek kiszolgálása, rendezvények lebonyolitásában való részvétel.
  • Napi rendelések előkészitése.

Elvárások

  • Ápolt, tiszta megjelenés

Előnyök

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nettó 1700 Ft/óradíj váltott műszakban

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott