Egri étterem szakácsot keres

Ha új kihívásokat, lehetőségeket keresel és szeretnél Eger egyik túristák által leglátogatottabb helyszínén, a Szépasszony völgyben dolgozni, akkor olvasd tovább a hirdetést!

A Butykos Kisvendéglő egy összeszokott családias hely.

Olyan személyt keresünk aki jókedélyű, pörgős, dolgozni szerető, megbízható és személyiségével segíti éttermünk jóhírének fenntartását.

Mi egy csapatként szeretnénk minőségi szolgáltatást nyújtani vendégeinknek.

Gyere és főzz finomat, szeresd a tisztaságot és fontos, hogy számíthassunk Rád!

Cserébe viszont számíthatsz Ránk, a fizetésre, a bejelentésre, a csapatra!

Ha magadra ismertél akkor a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy személyesen várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

  • Önálló és csapatban is jól teljesítő munkavégzés

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, szakmai tapasztalat, pontosság, megbízhatóság, csapatmunka, nyitottság, rugalmasság, stressztűrő képesség, önálló munkavégzés, jó teherbírás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott