Takarító munkatársat keresünk egri bevásárlóközpontba

WINI SECURITY Kft.

Takarító, takarítónő

Munkavégzés helye: Eger

2022. 11. 23.

Egri bevásárlóközpontba keresünk takarítót és udvarost főállásban, valamint kizárólag hétvégeken (szombaton és vasárnap) részfoglalkozásban is heti 20 órás munkaidőben, nappali és éjszakai műszakokban is.

Feladatok

  • Bevásárlóközpont takarítása

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség

Előnyök

  • legalább 2 év gyakorlati tapasztalat intézmény- és plázatakarítás területen, érvényes egészségügyi kiskönyv, fényképes önéletrajz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Amit kínálunk

  • Eger környékéről bejárók részére munkába járási költség hozzájárulás,
  • nettó havi 180.000 Ft munkabér (főállásban), nettó havi 90.000 Ft-ért, hétvégeken, részfoglalkozásban.