Sales Marketing Manager álláslehetőség

Keressük csapatunk legújabb tagját! Ha kiismered magad a marketing világában akkor hajrá! Téged keresünk!

Feladatok

  • Negyedéves és éves online marketing stratégia kialakítása, megvalósításában való aktív részvétel
  • Értékesítési irányok meghatározása, a további növekedés támogatása
  • Gazdaságossági és hatékonysági szempontok érvényesítése
  • Arculat betartása, szolgáltatásunk kiajánlásában való aktív részvétel
  • Weboldal és közösségi oldalak tartalom készítése és menedzselése
  • Szolgáltatásunk és üzletpolitikánk magas szintű kommunikációja partnereink felé
  • Értékesítési tevékenység támogatása
  • Kiadványok, reklámanyagok tervezése, készítése
  • Céges rendezvényeken, partnertalálkozókon, promóciókon való résztvétel

Elvárások

  • B2B sales múlt
  • Tapasztalat marketing stratégia kialakításában
  • Google Ads és Socail media ismeretek
  • Professzionális számítógép felhasználói ismeretek (MS Office, képszerkesztők, stb.)
  • Önállóság, kreatív precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Szakirányú végzettség
  • Refereciamunkák
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (nem feltétel)

Amit kínálunk

  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Mobiltelefon, laptop
  • Egyéni munkarend
  • Cégautó (saját használatra is)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott