Sales Manager pozícióba munkatársat keresünk Zsóry-fürdő területén található szállodába

A Zsóry -fürdő területén található Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness**** szálloda csapatába keresünk Sales Managert!

A négycsillagos szálloda 2021-ben teljes felújításon esett át, összesen 134 szobával, konferenciatermekkel és egy wellness-részleggel rendelkezik.

Várjuk a motivációs leveled és szakmai fényképes önéletrajzod, bérigény-megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Szobák és szolgáltatások értékesítése egyéni és csoportos szegmensben
  • Értékesítési promóciók kidolgozásában és megvalósításában közreműködés
  • Havi riportok, statisztikai jelentések elkészítése
  • Marketinganyagok és PR megjelenésekkel kapcsolatos anyagok elkészítésének koordinálása, a grafikai és nyomdai partnerekkel
  • Szállodán belüli információs anyag frissítése, közreműködés új szállodai reklámanyag előkészítésénél.
  • Weboldalak folyamatos aktualizálása, karbantartása
  • OTA-k folyamatos aktualizálása és karbantartása
  • Kreatív tartalmak tervezése és szövegírása

Elvárások

  • Minimum 1-2 év szakmai tapasztalat értékesítés és marketing területen
  • angol nyelvtudás
  • Proaktív, dinamikus, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Naprakész számítógépes ismeretek
  • Kitűnő kommunikáció és szervezőképesség
  • Proaktív szemlélet
  • Precíz munkavégzés
  • További elvárások: csapatszellem, kreatív és gyors gondolkodás

Előnyök

  • HostWare rendszer ismerete,
  • Szakmai tapasztalat,

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • utazási támogatás,
  • kedvezményes üdülési lehetőség,
  • előrelépés és karrierlehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott