Csőszerelő / víz- gáz-fűtésszerelő / hegesztő munka magas bérezéssel budapesti helyszíneken

Kynetic Energy Kft.
Budapest
Nettó 430 000 Ft - 600 000 Ft / Hónap
2022. 03. 08.

Épületgépészeti céghez Csőszerelőket, víz- gáz-fűtésszerelőket, hegesztőket keresünk magas bérezéssel Budapesti kivitelezésekre.

Vidéki csapatok jelentkezését is várjuk, a bejárást biztosítjuk, de a cég rendlekezik saját igényes munkásszállással is, mely ingyenes a dolgozói számára.

Feladatok

  • Budapesti nagy generál kivitelezéseken épületgépészetben jártas csapatokat, csőszerelőket hegesztőket és szakirányú segédeiket keressük
  • Főbb feladataink generál épületgépészeti munkák elvégzése, légtechnika fűtéshűtés és víz-csatorna szakágakban.

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Rajz és anyagismeret
  • Ennek hiányában többéves betanított munkásként szerzett releváns tapasztalat

Előnyök

  • Gépésztechnikus végzettség
  • Gázszerelői igazolvány
  • Regisztrált klímaszerelő
  • Kazánok karbantartásának jogosultsága
  • Minősített hegesztő vizsga vagy gyakorlat
  • PE PPR csőtechnológia ismerete (Geberit, Kekelit)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Havi bérezés:
    • Vezető szerelő: 600.000 Ft-tól
    • Önálló szerelő: 500.000 Ft-tól
  • Állandó megrendelői környezet
  • Munkavégzés helye Bp, Pest megye
  • 65 fős saját kivitelezői csapat
  • 30 fős mérnöki, logisztikai és irodai csapat
  • HILTI szerszámok
  • Német munkaruha
  • VW és Ford 9 személyes buszok a napi bejáráshoz
  • Saját, ingyenes munkásszállás lehetőség Gödöllőn
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Fizetésen felüli teljesítményorientált bónusz

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott