Közönségszervezőt keresünk egri munkavégzésre

Az Egri Kulturális és Művészeti Központ munkatársat keres közönségszervező pozícióba.

Várjuk olyan pályázó jelentkezését, akinek gyakorlata van szolgáltatásértékesítésben.

Szívesen dolgozna a kultúra változatos világában.

Alkalmazkodik az EKMK profiljából adódó kihívásokhoz.

Egy lendületes csapat tagjaként támogatná az EKMK működését újabb értékesítési lehetőségeket keresve.

Feladatok

  • Programok (színházak, rendezvények) jegyeinek értékesítése, ezekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, jegyfoglalások kezelése, kapcsolattartás az ügyfelekkel, közönségkapcsolatok kialéakítása, új értékesítési  lehetőségek keresése, kapcsolattartás, kapcsolatfelvétel cégekkel, közintézményekkel (iskolák, kórházak, könyvtárak, stb.).
  • Kapcsolattartás a nézőkkel, társ intézményekkel, partnerekkel, cégekkel, óvodákkal, iskolákkal. Új kapcsolatok felkutatása.

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • InterTicket program user szintű ismerete, használata (oktatást biztosítunk)

Elvárt kompetenciák:

  • Precizitás
  • Kiváló kommunikációs, problémamaegoldó és szervezési készség
  • Csapatmunka
  • Határozott, kedves fellépés
  • Rugalmasság

  • Azonos munkakörben szerzett, legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • InterTicket jegyértékesítő program ismerete

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet
  • Teljes munkaidő, heti 40 órás munkavégzés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott