Street food autónkba keresünk munkatársat Egerben

Macok Bisztró Kft.
Eger
2022. 02. 01.

Útra kel a Macok, hamarosan kigurul streed food autónk! Csapatunkat is bővítjük, keresünk szakács, pizzaszakács, pultos feladatokra kollégákat.

Várjuk azok jelentkezését, akik szívesen utaznának, dolgoznának az autóban, kedvesek, barátságosak.

Feladataik közé tartozna az országos gasztro rendezvényeken, fesztiválokon, céges rendezvényeken képviselni éttermünket, illetve a Pizza Brumbrum Világbékében és a Macok Bisztróban történő munkavégzés is. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapathoz tartozni küldd el jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Feladataik közé tartozna az országos gasztro rendezvényeken, fesztiválokon, céges rendezvényeken képviselni éttermünket, illetve a Pizza Brumbrum Világbékében és a Macok Bisztróban történő munkavégzés is.

Elvárások

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott