Operátor munkalehetőség Egerben

Sanatmetal Kft.
Eger
2022. 08. 24.

Az egri székhelyű, Európa TOP 40 ortopédiai és traumatológiai cége közé tartozó Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Operátor

Feladatok

  • Címkézés és csomagolás
  • Sterilizálás – takarítás, naplózás és bevételezés
  • A berendezés általános tisztítása és napi karbantartása
  • Termékek összeszerelése
  • Fémből készült implantátumok felületének csiszolása
  • Kézi és gépi csiszoló munkálatok elvégzése
  • Gyártás során keletkezett nem megfelelő termékek kezelése
  • Vállalatirányítási rendszerben történő rögzítés.

Elvárások

  • 8 általános
  • Jó kézügyesség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • családias hangulatú légkör, összetartó csapat
  • fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel saját állományban
  • stabil, megbízható munkahely
  • Cafeteria: évente bruttó 390.000 Ft
  • Munkába járás támogatása: 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén 86%
  • Mentor program
  • Munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye: Eger, Faiskola u. 5.

Ha az állás felkeltette érdeklődését kérjük, önéletrajzát a megpályázott pozíció megjelölésével együtt küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott