Fehérnemű szaküzletünkbe értékesítő kolléganőt keresünk

SCHI Kft.
Eger
2022. 01. 18.

Jelentkezés menete fényképes önéletrajz küldése a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy személyesen az Agria Parkban a földszinten található üzletünkbe!

Feladatok

  • Teljeskörű kiszolgálás a vásárlók részére,
  • Pénztárgép kezelés,
  • Áru átvétel,
  • Áru rendezése a vevő térben,
  • Üzlet tisztán tartása

Elvárások

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Megbízhatóság és elkötelezettség,
  • Ambíció

Amit kínálunk

  • Több éve működő hálózat, fiatalos, fejlődő csapat tagja lehetsz,
  • Lehetőség a folyamatos szakmai fejlődésre,
  • Korrekt fizetést és előre lépési lehetőséget biztosítunk,
  • Elsőként azonosulhatsz a legújabb fürdőruha és fehérnemű trendekkel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott