Beszerző kollégát keresünk Egerben

Sanatmetal Kft.
Eger
2022. 04. 19.

A 100%-ban magyar tulajdonú, Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Beszerző

Feladatok

  • Beszerzési stratégiák kialakításában való részvétel
  • A verseny- és piaci helyzetek figyelemmel követése, illetve értékelése, piaci elemzések készítése
  • Új beszállítók felkutatása, - kritikus termékekhez alternatív beszállítók felkutatása.
  • Kapcsolattartás a meglévő hazai és nemzetközi beszállítókkal
  • Tárgyalások önálló lefolytatása a beszállítókkal, auditálásukban való részvétel
  • A társaság üzletpolitikája és a tervek beszerzésre vonatkozó feladatainak kidolgozása, végrehajtásának megszervezése és ellenőrzése.
  • Különleges anyagok beszerzése
  • Éves keret- és konszignációs szerződések kötése
  • Heti jelentések készítése
  • A külső kooperációs, illetve bérmunkakapcsolatok bővítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (logisztika, közgazdász, műszaki)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodásmód, jó elemző készség
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Pörgős, proaktív személyiség
  • Microsoft Office csomag felhasználói szintű ismerete
  • SAP vagy ABAS vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Önálló, felelősségteljes feladatok
  • Családias légkör, összetartó csapat
  • Munkába járás támogatása
  • Cafeteria: évente bruttó 390.000 Ft
  • Mentor program

Munkavégzés helye: Eger

Jelentkezés módja: A jelentkezéshez várjuk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva, a megpályázott pozíció megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott