Könyvelő-bérszámfejtő pozícióban álláslehetőség Egerben

Euro Campus Kft.
Eger
2022. 03. 08.

az Euro Campus Kft.

14 éves múltra visszatekintő, egri székhellyel rendelkező, stabil hátterű, tiszta magyar tulajdonú vállalkozás.

Családias légkörét megtartva nőtte ki magát a régió egyik meghatározó, több lábon álló szervezetévé.

Fő tevékenységi köre: generál kivitelezés.

Határozatlan idejű munkaszerződéssel keres a következő pozícióra kollégát:

Könyvelő-bérszámfejtő

Feladatok

  • A cégcsoport érdekeltségi körébe tartozó társaságok teljeskörű könyvelése
  • Adóbevallások határidőre történő elkészítése év végi zárási feladatok ellátása beszámolók összeállítása.
  • Jelentések elkészítése és beküldése.
  • Cégképviselet a hatóságok előtt.
  • Különféle belső pénzügyi nyilvántartások készítése.
  • Bérszámfejtés és munkaügyi adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása
  • Számlázás

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői képesítés.
  • Több mint 3 éves mérlegképes regisztráció.
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata.
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat.
  • Számviteli és adózási szabályok, jogszabályok naprakész ismerete.
  • Megbízható, felelősségteljes, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség.

Előnyök

  • Több éves cégcsoportnál szerzett munkatapasztalat
  • RLB program ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai kihívások.
  • Fiatalos csapat.
  • Színvonalas munkakörülmények.
  • Fejlődési lehetőség.

  • Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott