Projektmérnök munka 2-4 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal Borsodivánka településen

Közel 30 éve működő Jura-Plussz Kft. borsodivánkai gyárába szakmai tapasztalattal rendelkező projektmérnököt keres hosszútávra.

Az 1993-ban alapított cég 100%-ban magyar tulajdonban lévő családi vállalkozás.

Vállalkozásunk több pillérre épül, a hidegalakítás – lézervágás – forgácsolás hármas egységét negyedik elemként immár az összeszerelés is kiegészíti.

Termékeink világszerte megtalálhatóak nemcsak nehézgépjárművekben, személy- és kereskedelmi járművekben, hanem lift- és aknaajtókban is, valamint ezen túl a lakberendezésben is kínálunk egyedi, dizájnmegoldásokat vásárlóink részére.

Törekszünk arra, hogy tevékenységünket professzionálisan, a mai modern környezet elvárásainak leginkább megfelelve végezzük. Ennek okán szervezetünket nemzetközi partnereinktől átvett minták alapján folyamatosan fejlesztjük, munkatársainkat képezzük.

Hiszünk benne, hogy sikeres jövőt csak biztos technológiai és pénzügyi alapokon állva, környezettudatosan és folyamatosan előre tekintve lehet építeni és ennek megfelelően is végezzük munkánkat.

Tekintse meg részletes cégbemutatónkat!

Kérem, hogy a linket másolja ki a böngészőjébe és kattintson rá: http://brochure.gregsom.com/jura-plussz/#page=1

Feladatok

  • Új projektek indítása vevői igények alapján
  • Megvalósíthatósági tanulmány kidolgozása lemezmegmunkáló, lézervágó, forgácsoló, valamint hajlító és szerelő technológiák és berendezések alkalmazásával
  • Árajánlatok készítése, egyeztetése, továbbítása
  • Kapcsolattartás a termék vevőjével, valamint a cégen belüli társterületekkel
  • Szerszámozási igény meghatározása, kapcsolattartás a szerszámgyártókkal, szerszámpróbák és mintagyártások irányítása
  • Részvétel a mintajóváhagyás folyamatában, minőségi követelmények egyeztetése és bevezetése
  • Sorozatgyártás elindítása, követése, folyamatos fejlesztés.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismeretek
  • AUTOCAD, CAD/CAM, Solid Edge programok ismerete
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság.

Előnyök

  • Hidegalakítási technológiák ismerete
  • Autóipari fejlesztési és minőségügyi folyamatok ismerete
  • SAP ismeret
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Pozíciónak és teljesítménynek megfelelő jövedelem (megállapodás szerint)
  • Innovatív munka
  • Mobiltelefon
  • Cafetéria - SZÉP-kártya
  • Stabil vállalati háttér, kulturált munkakörülmények
  • Munkába lépés várható ideje: 2022. január.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető