Online kereskedelem és marketing asszisztens állás Egerben

Comfort Products Kft.

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Eger

2021. 11. 23.

Magyar tulajdonban lévő, de számos nemzetközi kapcsolattal rendelkező online kereskedelem, és marketing asszisztens munkatársat keresünk lendületes csapatunkba.

Nagykereskedelmi cég vagyunk, célunk nem a túlélés, hanem a fejlődés.

Ha hosszútávban gondolkodsz, de szereted a változatos munkát, és jártas vagy az online kereskedelem világában, akkor dolgozz velünk!

Jelentkezz bérigényed megjelölésével, és fényképes SZAKMAI önéletrajzoddal.

Feladatok

  • A Sales Manager irányítása alatt, azzal szorosan együttműködve a meglévő és új üzleti kapcsolatok teljeskörű ügyintézése.
  • A vállalatirányítási rendszer megismerése után, annak magabiztos használata, ajánlatok létrehozása, kezelése.
  • Napi szintű kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel/beszállítókkal, mintacsomagok készítése, kiküldése, nyomon követése. Ügyféladatok, dokumentációk, ügyleti folyamatok naprakész vezetése, tárgyalási időpont egyeztetés, utazásszervezés.
  • Céges weblapok tartalmainak folyamatos fejlesztése, frissítése
  • Riportok, beszámolók készítése.
  • Kapcsolattartás a grafikusokkal, és más együttműködő partnereinkkel.
  • Hírlevél szerkesztése, kiküldése.

Elvárások

  • Kiváló angol tudás írásban és beszédben egyaránt
  • Közösségi média használatában való jártasság (Instagram, Facebook Business, Facebook Pixel, Google Ads, Google Analytics stb.)
  • Gyakorlat webshop kezelésben (WooCommerce, Magento, BigCommerce, OpenCart, Shopify vagy hasonló platform ismerete)
  • Analitikai szemlélet, precizitás
  • MS Excel, Word gyakorlott ismerete
  • Nagyfokú önállóság, agilitás

Előnyök

  • Kereskedelmi ügyintézésben való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Grafikai jártasság

Amit kínálunk

  • Kihívásokat, változatos feladatokat kínálunk, hiszen nálunk nincs két egyforma év, mert folyamatosan fejlődünk.
  • Külföldi üzleti utak
  • Laptop, mobiltelefon
  • Stabil vállalati háttér

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!