Több éves tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk reservation manager pozícióba

Imola Építő Kft.
Eger
2021. 10. 31.

Szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat része lenni? Az egri Imola Hotel Platán sales és front office csapata munkatársat keres Reservation manager pozícióba.

Szállodánk felnőttbarát besorolásából adódóan egy igazán nyugalmas, de kihívásokkal teli környezetben dolgozhatunk.

Feladatok

  • Árajánlatok, visszaigazolások megválaszolása, kapcsolattartás a vendégekkel
  • Recepció munkájának segítése
  • Kapcsolattartás a szálloda üzleti partnereivel
  • Együttműködés az Sales managerrel és a szálloda többi részlegeivel
  • Online értékesítési csatornák kezelése

Elvárások

  • Szállodai értékesítésben megszerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Magabiztos ANGOL ÉS/VAGY NÉMET nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Vendégorientáltság
  • Hostware szállodai szoftver ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Egyedülállóan szép munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Utazási támogatás
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Eger, Imola Hotel Platán

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott