Pénzügyi kontroller állás, kontrolling szaktudással és szakmai tapasztalattal Borsodivánka településen

Közel 30 éves piaci tapasztalattal rendelkező Jura-Plussz Kft. borsodivánkai gyárába nagy tapasztalattal rendelkező pénzügyi kontrollert keres hosszú távra.

Vállalkozásunk több pillérre épül, a hidegalakítás – lézervágás – forgácsolás hármas egységét negyedik elemként immár az összeszerelés is kiegészíti.

Termékeink világszerte megtalálhatóak nemcsak nehézgépjárművekben, személy- és kereskedelmi járművekben, hanem lift- és aknaajtókban is, valamint ezen túl a lakberendezésben is kínálunk egyedi, dizájnmegoldásokat vásárlóink részére.

Családiasság jellemzi nemcsak a vezetést, hanem a teljes struktúránkat is.

Törekszünk arra, hogy tevékenységünket professzionálisan, a mai modern környezet elvárásainak leginkább megfelelve végezzük. Ennek okán szervezetünket nemzetközi partnereinktől átvett minták alapján folyamatosan fejlesztjük, munkatársainkat képezzük.

Hiszünk benne, hogy sikeres jövőt csak biztos technológiai és pénzügyi alapokon állva, környezettudatosan és folyamatosan előre tekintve lehet építeni és ennek megfelelően is végezzük munkánkat.

Tekintse meg részletes cégbemutatónkat! http://brochure.gregsom.com/jura-plussz/#page=1

Feladatok

  • Támogató jellegű üzemgazdasági szolgáltatást nyújt a menedzsment számára a célorientált tervezéshez és irányításhoz.
  • Részt vesz a vállalati kontrolling rendszer kidolgozásában és fejlesztésében
  • Gondoskodik az eredmény, a pénzügyek, a folyamatok, a stratégia átláthatóságáról és ezzel hozzájárul a nagyobb gazdaságossághoz.
  • A vállalat egészét szem előtt tartva koordinálja a részcélokat, illetve részterveket és megszervezi a jövőorientált beszámolórendszert.
  • Moderálja a kontrolling-folyamatot, hogy valamennyi döntéshozó célorientáltan tudjon eljárni.
  • Biztosítja az ehhez szükséges adat- és információellátást; valamint alakítja és gondozza a kontrolling rendszereket.
  • Számviteli- és vállalatirányítási rendszer pontos megismerése.
  • Különböző rendszerességű riportok készítése a vezetőség felé.

Elvárások

  • társadalomtudományi, ezen belül közgazdasági ismeretek birtoklása
  • kontrolling szaktudás és min. 5 év szakmai tapasztalat
  • a számvitel különböző ágainak, a vezetői számvitel eszközeinek ismerete
  • a vezetői és az integrált információs rendszerek ismerete
  • jártasság a matematikai – statisztikai módszerek alkalmazásában
  • legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, jártasságok

Előnyök

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • pozíciónak megfelelő jövedelem megállapodás szerint
  • mobiltelefon
  • laptop
  • cafetéria - SZÉP-kártya
  • kulturált munkakörülmények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető