Metrológus, mérőszoba-technikus álláslehetőség Egerben

Az Emerson Automation Solutions részeként az AVENTICS TM a világ egyik vezető termékmárkája a pneumatikus komponensek és rendszerek terén.

A márka egri gyártóbázisa nem egy klasszikus értelemben vett tömeggyártó cég, hanem sokkal inkább a pneumatikai ágazat egyedi megoldásokra specializálódott szakértője, amely a gépgyártás és az ipari automatizálás területére kínál termékeket és szolgáltatásokat.

Folyamatosan fejlődő csapatunkba várjuk új kollégánk jelentkezését az alábbi munkakörbe:

Metrológus, Mérőszoba-technikus

Feladatok

  • Gyártásközi mérőszobai mérések tervezése és elvégzése
  • Elsőminták, termékek bemérése
  • Mérőprogramok megírása
  • Mérőeszközfelügyelet, kalibrálás

Elvárások

  • Középfokú és/vagy technikusi végzettség
  • Metrológus technikusi végzettség
  • Műszaki rajzok magasszintű olvasása és alkalmazása
  • Nagyfokú precizitás
  • Kontúr és érdességmérő mérőgép ismeretek
  • Jártasság 3D koordináta mérőgép programozásában és kézi mérőeszközök használatában
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat
  • 2 műszak vállalása

Előnyök

  • Angol vagy Német nyelv ismerete
  • Mitutoyo MCOSMOS programnyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Teljesítményprémium
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok

Fényképes önéletrajzot ide várunk:

A "Jelentkezem" gombra kattintva

Emerson Automation FCP Kft.

3300 Eger, Bánki Donát u. 3.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott