Bőrgyógyász kollégát keresünk Egerben

BŐRGYÓGYÁSZ - SZAKORVOS KOLLÉGA JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Egri Lézerközpontunk, már bejáratott, nagy forgalmú, kiterjedt igényes ügyfélkörrel rendelkező, Orvos-Esztétikai  részlegre, szolgáltatás bővítés céljából, bőrgyógyászati feladatok elvégzésére Bőrgyógyász Szakorvos kolléga jelentkezését várjuk!

Feladatok

  • Orvos-Esztétikai  részlegre, szolgáltatás bővítés céljából, bőrgyógyászati feladatok elvégzésére.

Elvárások

  • bőrgyógyász szakorvosi végzettség szükséges
  • kedves, páciensközpontú hozzáállás
  • ügyfél-orientált attitűd
  • frissen végzett pályakezdő orvost is szívesen látunk

Amit kínálunk

  • önálló munkavégzés lehetősége elegáns környezetben, Eger belvárosában
  • asszisztencia biztosítása
  • fiatal, segítőkész munkahelyi légkör
  • rugalmas, hosszú távú munkalehetőség
  • időbeosztáshoz igazodó munkavégzés

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető