A Bambara Hotel főállású animátor kollégát keres

Bambara Hotel Kft.
Felsőtárkány
Bruttó 5 Ft / Óra
2021. 10. 11.

Eger mellett Felsőtárkányban, a Bambara Hotel főállású animátorokat keres.

Heti 40 órás rugalmas munkaidőt kínálunk, fiatalos csapatunkban, kiemelt bérezéssel, prémium munkakörnyezetben.

Animáció, gyermekaniáció, programszervezés és wellness területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Ha szeretsz gyerekekekkel foglalkoznik, a napi 4-5 izgalmas progam lebonyolítása nem munka lesz számodra, hanem szórakozás.

Várjuk fényképes önéletrajzodat, motivációs levéllel.

Feladatok

  • Programszervezés, gyermekprogram bonyolítása.

Elvárások

  • Vendégközpontú gondokodás, jó kommunikációs készség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott