Építésvezető / művezető állás németországi munkavégzéssel

Építésvezető/művezető álláslehetőség németországi munkavégzéssel.

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • valóban nemzetközi környezetben akarsz tanulni és dolgozni
  • egymagad is megbirkózol a feladatokkal, de együttműködésre is képes vagy
  • különleges feladatra vágysz
  • bírod a tempót
  • tényleg dolgozni szeretnél és nem csak egy állást keresel
  • vállalod a Németországi munkavégzést

Feladatok

  • építkezések teljeskörű irányítása, az ehhez kapcsolódó szervezési feladatok ellátása
  • munkafolyamatok felügyelete az ütemterv alapján
  • felmérés készítése
  • teljesítési igazolások várható időpontjának nyomon követése
  • beruházóval való folyamatos kapcsolattartás
  • projektvezetővel és műszaki előkészítővel való szoros együttműködés a napi munka hatékonysága érdekében, heti kooperációkon való részvétel
  • építkezésen végzett tevékenységek részletes dokumentálása

Elvárások

  • közép- (technikus) vagy felsőfokú magasépítő végzettség (lehetsz éppen most végző hallgató is)
  • német nyelv középszintű ismerete (nem a “papírt” várjuk)
  • B kategóriás jogosítvány
  • akaraterő, józan gondolkodás, alkalmazkodó készség

  • ha már van építésvezetői, építőipari tapasztalat ellenőrizhető külföldi referenciákkal
  • külföldi tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos csapat
  • családias környezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető