Technológus pozícióban álláslehetőség Egerben

Sanatmetal Kft.
Eger
2021. 10. 22.

A 100%-ban magyar tulajdonú, Európa TOP 40 ortopédiai cége közé tartozó egri központú Sanatmetal Kft. (www.sanatmetal.hu) csípő és térd protézisek, traumatológiai, gerinc és fogászati implantátumok és műszereik minősített gyártója és innovatőre, pályázatot hirdet az alábbi pozícióra:

Technológus

Munkavégzés helye: Eger, Faiskola u. 5.

Feladatok

A készáru gyártás területén:

  • Steril csomagolás tervezése,
  • Technológiai- és ellenőrzési utasítások, egyéb dokumentációk készítése, karbantartása,
  • Felület kikészítés – tisztatéri szerelés – tisztítás – csomagolás – sterilizálás folyamatmérnöki feladatok,
  • Folyamatok monitorizálása és értékelése (fizikai és mikrobiogiai jellemzők),
  • Speciális gyártási folyamatok validálása

Elvárások

  • Érdeklődés a terület iránt
  • Műszaki egyetemi/főiskolai vagy a területhez kapcsolódó egyéb mérnöki végzettség
  • Kiváló számítógépes ismeretek - tervezői rendszer ismerete
  • Gyártástechnológiai alapismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Önálló, felelősségteljes feladatok
  • Változatos, mozgalmas munka
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha szeretne csatlakozni egy dinamikusan fejlődő, innovatív csapathoz kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Várjuk jelentkezését!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott