Több éves tapasztalattal rendelkező szállodai értékesítő kollégát keresünk Egerbe

Imola Építő Kft.
Eger
2021. 10. 04.

Az Imola Hotel Platán munkájára maximálisan igényes, több éves tapasztalattal rendelkező, pozitív kisugárzású munkatársakat keres Szállodai értékesítő munkakörbe.

Feladatok

  • Meglévő és leendő vendégektől érkező e-mailek és telefonok megválaszolása
  • Érdeklődések, foglalások és lemondások teljes körű kezelése szóban és írásban
  • Foglalások kezelése a Hostware rendszerben
  • Együttműködés az Értékesítési vezetővel
  • Kollégák támogatása a hatékonyság növelése érdekében
  • Online értékesítési csatornák kezelése

Elvárások

  • Szállodai értékesítésben megszerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Magabiztos ANGOL ÉS NÉMET nyelvtudás
  • Felelősségteljes, megbízható, önálló munkavégzés képessége
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Vendégorientáltság
  • Hostware szállodai szoftver ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Egyedülállóan szép munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Utazási támogatás
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Eger, Imola Hotel Platán

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott